Реаговање на текст објављен у дневном листу Политика од 26. септембра 2012. године

27. септембар 2012

Савет за борбу против корупције жели да истакне да су наводи који се односе на нереаговање Савета након забране Народне банке Данилу Шуковићу да учествује у руководећим телима било које банке на територији Републике Србије нетачни („Морални стубови Србије”, Даница Поповић, дневни лист „Политика” од 26. септембра 2012. године).

Савет за борбу против корупције до отварања афере Агробанка није имао сазнања да је Данило Шуковић члан Управног одбора ове банке. По отварању ове афере Савет је затражио од Владе Републике Србије да разреши Данила Шуковића на чланство у Савету, што је Влада и учинила 23. августа 2012. године. 


Упозорење:

Веб портал 'Савет за борбу против корупције' не одговара за садржај објављених коментара. Сва мишљења, сугестије, критике и други ставови изнесени у коментарима су искључиво лични ставови аутора коментара и не представља ставове редакције Веб портала 'Савет за порбу против корупције'.

captcha image
Reload Captcha Image...